İçeriğe geç
Motosiklet kapalı alan eğitimleri

Kapalı Alan Motosiklet Eğitimleri

Intercity İstanbul Park’ta trafiğe kapalı alanda sürüş becerilerinizi arttırmaya yönelik eğitim programlarını içermektedir.

Motosiklet Güvenli ve İleri sürüş eğitimi

Motosiklet Güvenli Sürüş ve İleri Sürüş Eğitimi

Trafikte bulunan risklere ve tehlikelere karşı farkındalığı oluşturup bunları değerlendirebileceğiniz, planlı ve sistematik bir sürüşe ulaşmanız için trafik ortamında uygulanan eğitimlerdir.

Sürüş Koçluğu ve Gezi

Kerim Dağlı
eğitmen

Kişiye özel birebir ilerlemek istiyor ve beraber geziler yapalım diyorsanız burası size uygun olabilir. 

Sık Sorulan Sorular

Tabii ki. Kapalı alan motosiklet eğitimlerine ehliyetiniz olmadan da katılabilirsiniz. Motosiklet ehliyet sürecine de bizimle başlayabilir ve hem motosiklet sürmeyi öğrenebilir hem de ehliyetinizi edinebilirsiniz.

Elbette, kapalı alan eğitimlerinde motosikleti ve ekipmanları biz sağlıyoruz. Hangi motosikleti alacağına dair kararlara belki tavsiyelerimiz de olur. 

Temel motosiklet eğitiminin ilk saatlerinde sürmeyi öğreneceksiniz. Temel eğitim ile beraber temel sürüş becerileri ve motosiklet kontrolünü edinmeniz uzun sürmeyecek. Esas serüven ise bununla beraber başlayacak. 

Size daha rahat, akıcı, güvenli ve zevkli bir sürüş katacak. Motosiklet sürmeyi tek başınıza öğrenebilirsiniz. Lakin gözetim dışında edineceğiniz her yanlış hareket kalıplaşacak ve siz farkında olmasanız da sürüşünüzü olumsuz etkileyerek sizi hem fiziksel hem de zihinsel yoracak.